Snabblogin till Mina sidor

DRIFT LOKALER

Fastighetstekniker lokaler

Fastighetsteknikerna ansvarar för inre och yttre skötsel av sina fastigheter och arbetar vardagar mellan klockan 7-16.

För akut hjälp utanför dessa tider ringer du vårt journummer 0322-61 77 77 (Securitas).

Namn

Befattning

Telefon

E-post

Mikael Jacobsson

Driftchef

0322-61 77 65

mikael.jacobsson@alingsashem.se

Fredrik Bohlin

Fastighetstekniker

0322-61 77 48

fredrik.bohlin@alingsashem.se

Eje Jansson

Fastighetstekniker

070-675 09 58

eje.jansson@alingsashem.se

Glenn Pettersson

Fastighetstekniker

070-675 09 68

glenn.pettersson@alingsashem.se

Dennis Andersson

Fastighetstekniker

070-282 29 03

dennis.andersson@alingsashem.se

Pontus Knookala Hult

Fastighetstekniker

070-675 09 65

pontus.knookalahult@alingsashem.se

Mikael Persson

Fastighetstekniker

0322-61 77 83

mikael.persson@alingsashem.se

Andreas Gustavsson

Fastighetstekniker

0322-61 77 82

andreas.gustavsson@alingsashem.se

Johanna Olsson

Fastighetstekniker

072-998 07 92

johanna.olsson@alingsashem.se

Gabriel Rincon

Fastighetstekniker

0322-61 77 81

gabriel.rincon@alingsashem.se

Björn Hörberg

Fastighetstekniker

073-860 86 98

bjorn.horberg@alingsashem.se

Stefan Hysén

Fastighetstekniker

073-860 86 97

stefan.hysen@alingsashem.se

Christoffer Emanuel

Fastighets-/systemtekniker

073-347 93 53

christoffer.emanuel@alingsashem.se

Michael Skjaerbaek

Energitekniker

072-161 17 00

michael.skjaerbaek@alingsashem.se

Tore Hallén

Energitekniker

0322-61 77 45

tore.hallen@alingsashem.se


Drift Nolhagahallen

Namn

Befattning

Telefon

E-post

Christian Wrang

Drifttekniker

070-675 09 64

christian.wrang@alingsashem.se