Snabblogin till Mina sidor

SERVICEANMÄLAN LOKAL

Gör en serviceanmälan om du har något som behöver åtgärdas i din lokal.

Du gör din serviceanmälan via DeDu.

 

Akuta fel utanför kontorstid

För akut hjälp utanför kontorstid, ring vårt journummer 0322-61 77 77 (Securitas).

 

Namn

Befattning

Telefon

E-post

Claes Setthagen

Affärsområdeschef lokaler

0322-61 77 18

claes.setthagen@alingsashem.se

Fredrik Bohlin

Fastighetstekniker

0322-61 77 48

fredrik.bohlin@alingsashem.se

Glenn Pettersson

Fastighetstekniker

070-675 09 68

glenn.pettersson@alingsashem.se

Dennis Andersson

Fastighetstekniker

070-282 29 03

dennis.andersson@alingsashem.se

Pontus Knookala Hult

Fastighetstekniker

070-675 09 65

pontus.knookalahult@alingsashem.se

Mikael Persson

Fastighetstekniker

0322-61 77 83

mikael.persson@alingsashem.se

Andreas Gustavsson

Fastighetstekniker

0322-61 77 82

andreas.gustavsson@alingsashem.se

Johanna Olsson

Fastighetstekniker

072-998 07 92

johanna.olsson@alingsashem.se

Gabriel Rincon

Fastighetstekniker

0322-61 77 81

gabriel.rincon@alingsashem.se

Stefan Hysén

Fastighetstekniker

073-860 86 97

stefan.hysen@alingsashem.se

Mikael Hallberg

Fastighetstekniker

070-675 09 58

mikael.hallberg@alingsashem.se

Christoffer Emanuel

Säkerhetstekniker

0322-61 77 80

christoffer.emanuel@alingsashem.se

 

 

 

 

 

 


Drift Nolhagahallen

Namn

Befattning

Telefon

E-post

Christian Wrang

Drifttekniker

070-675 09 64

christian.wrang@alingsashem.se