Snabblogin till Mina sidor

SERVICEANMÄLAN LOKAL

Gör en serviceanmälan om du har något som behöver åtgärdas i din lokal.

Du gör din serviceanmälan via Mina sidor.

 

Akuta fel utanför kontorstid

För akut hjälp utanför kontorstid, ring vårt journummer 0322–61 77 77 (Securitas).

 

Namn

Befattning

Telefon

E-post

Claes Setthagen

Affärsområdeschef lokaler

0322–61 77 18

claes.setthagen@alingsashem.se

Christoffer Emanuel

Säkerhetstekniker

0322–61 77 80

christoffer.emanuel@alingsashem.se

Glenn Pettersson

Fastighetstekniker

0322–61 77 90

glenn.pettersson@alingsashem.se

Dennis Andersson

Fastighetstekniker

0322–61 77 87

dennis.andersson@alingsashem.se

Magnus Persson

Fastighetstekniker

0722–10 02 32

Johanna Olsson

Fastighetstekniker

0322–61 77 89

johanna.olsson@alingsashem.se

Gabriel Rincon

Fastighetstekniker

0322–61 77 81

gabriel.rincon@alingsashem.se

Stefan Hysén

Fastighetstekniker

0322–61 77 91

stefan.hysen@alingsashem.se

Mikael Hallberg

Fastighetstekniker

0322–61 77 88

mikael.hallberg@alingsashem.se

Jonas Lundin

Fastighetstekniker

0322–61 77 96

jonas.lundin@alingsashem.se

Michael Bergh

Fastighetstekniker

0322–61 77 94

michael.bergh@alingsashem.se

Babak Maleki

Fastighetstekniker

0322–61 77 93

babak.maleki@alingsashem.se


Drift Nolhagahallen

Namn

Befattning

Telefon

E-post

Christian Wrang

Drifttekniker

070–675 09 64

christian.wrang@alingsashem.se