Snabblogin till Mina sidor

AFFÄRSOMRÅDE FASTIGHET & PROJEKT

Vi arbetar med hela spektrat från tidiga skeden och planer till färdigställande av nya fastigheter samt ombyggnation av befintliga fastigheter. Vi arbetar också med förebyggande underhåll, systematiskt brandskyddsarbete, styr- och reglersystem samt lås och larm.

 

Namn

Befattning

Telefon

E-post

Mikael Dolietis

Vd

0322-61 77 55

mikael.dolietis@alingsashem.se

Lina Karlsson

Senior projektledare

0322-61 77 73

lina.karlsson@alingsashem.se

Per-Martin Liljeäng

Senior projektledare

0322-61 77 74

per-martin.liljeang@alingsashem.se

Ronia Spiik

Projektledare

0322-61 77 76

ronia.spiik@alingsashem.se

Malin Wallin

Projektledare tidiga skeden

0322-61 77 61

malin.wallin@alingsashem.se

Claes Svensson

Byggkoordinator

0322-61 77 39

claes.svensson@alingsashem.se

Michael Skjaerbaek

Energitekniker

072-161 17 00

michael.skjaerbaek@alingsashem.se

Mikael Jacobsson

Fastighetsförvaltare med myndighetsansvar

0322-61 77 65

mikael.jacobsson@alingsashem.se

Christoffer Emanuel

Systemtekniker säkerhet

0322-61 77 80

christoffer.emanuel@alingsashem.se